skip to Main Content

Kontaktoplysninger

Klubguider 2020

Navn Mail Telefon nr
Poul Hangler poul.hangler@privat.dk 21768978
Sebastian Meincke sebber-m@hotmail.com 51821406
Jesper Dichmann jud@stofanet.dk 21287364
Poul Jørgen Larsen pjl@chsystem.dk 20253720
Henrik Skov hls1@live.dk 23350767
Arni Forna mrforna@hotmail.com 20482502
Villy Ekelund villy1971@hotmail.com 57612822
Lena Lund Pedersen lenalundpedersen@gmail.com 21256076
Niels Pedersen nielspedersen1717@gmail.com 40212570
Henriette Behrent Vingaloppen@vingaloppen.dk 25470477
Bo Jensen bo.jensen@bosch.com 51386440
Jens Haugaard jens@4haugaard.dk 30264103
Tonny Nymann tonny@nymann.me 20143833
Lars Gyde Kristensen slagelsevej92@gmail.com 51305510
Christian Katborg Christian@sandvedfys.dk 27525677
Bjarne Steen Nielsen bjstni@live.dk 31263400
Bjarne Lorentzen bjarnebaatzlorentzen@gmailcom 22532089
Gitte Hvid hviid.gitte@gmail.com 29438998
Kenn de Fris kenndefries@gmail.com 50836163
Susanne de Fris s.defries@yahoo.dk 60174348
Back To Top

For at bruge webstedet skal du accepterer brugen af cookies. mere information

Cookie-indstillingerne på dette websted er angivet til "Tillad Cookies" for, at give dig den bedst gennemgang og oplevelse af siderne. Hvis du fortsætter med at bruge webstedet uden at ændre dine Cookie indstillinger eller du klikker på "Accepter" nedenfor så samtykke du til dette.

Luk